Share

Stüdyo Hakkında

Stüdyo Hakkında

01

AraKot Tasarım Stüdyosu

AraKot Stüdyo, mimarlığa, şehirciliğe ve tasarıma yenilikçi bir yaklaşım geliştirmeye kendini adamış mimar/tasarımcı ekibidir. Çalışmalarımız, mimarlığın tasarım teknolojileriyle olan ilişkilerinde düşünme yeteneğini geliştirmeyi amaçlamaktadır. En iyi mimarinin, bir yapının karakterini oluşturan ve bu konuda bizi bilgilendiren tüm unsurların sentezinden geldiğine inanıyoruz.

 

2018 yılından bu yana, konut yapılarından, kültür merkezlerinden ve müzelerden ısmarlama mobilya tasarımlarına kadar değişen ölçeklerde önemli projeler üzerinde çalışarak uluslararası profesyonel mimarlık tecrübesini geliştirmiştir. Bir projenin başlangıcından itibaren yaratıcı bir şekilde birlikte çalışarak mimarlar, mühendis ve tasarımcılar entegre ve sürdürülebilir tasarım çözümleri geliştirmek için stüdyoda bilgilerini bir araya getirirler.

 

1

02

ekip yetenekleri

Our team takes over everything, from an idea and concept development to realization. We believe in traditions and incorporate them within our innovations. All our projects incorporate a unique artistic image and functional solutions. Client is the soul of the project. Our main goal is to illustrate his/hers values and individuality through design.

%

mimari uygulama projeleri

%

mobilya tasarımı

%

İç mekan uygulamaları

03

Yaratıcı Ekibimiz

Önder Beyter

Tasarımcı – Fotoğrafçı

Burhan Kutucu

Mimar – Tasarımcı

Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı Var?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?